• Новак
Fomissky Заклучување Earring Грбот за Studs, 2 Пара Обезбеди Пролет Earing Грбот Замени 18K Бело Злато Platd

Fomissky Заклучување Earring Грбот за Studs, 2 Пара Обезбеди Пролет Earing Грбот Замени 18K Бело Злато Platd

DEN 310.08
Производот е достапен

Достапност

35 во, одговара дијаметар 0.Дојде со мал подарок торба ❃Задоволни Гаранција од Било која причина не сте незадоволни со купувањето, ние ќе ви обезбедиме со замена за оштетените Производ или целосно враќање на средствата. ☛☛☛Ве молиме проверете ја вашата обетки пост тип и големина за да одговараат совршено пред купување☚☚☚ ❃Безбедна Earring Назад Со вграден-во пролет заклучување дизајн, заклучување earring грбот замени ви овозможува да се носат скапи скапоцени дијаманти или бисер обетки безбедно без грижи, безбедно и удобно ❃Лесен за Употреба Лесно да се weare за вклучување/исклучување со притискање на двете странични копчиња.Потребна двојна или еден notched пост за да го заклучите прободен earring цврсто.Дојде со мал подарок торба.35 во, одговара дијаметар 0. ♥Задоволни Гаранција - Било која причина не сте незадоволни со купувањето, ние ќе ви обезбедиме со замена за оштетените Производ или целосно враќање на средствата. ♥Лесно за Употреба - Лесно да се weare за вклучување/исклучување со притискање на двете странични копчиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката