• Новак
Ohuhu Жените е од Суштинско значење Изолирани Снег Bibs Комбинезони Дами Ски Bibs Панталони

Ohuhu Жените е од Суштинско значење Изолирани Снег Bibs Комбинезони Дами Ски Bibs Панталони

DEN 1175.76
Производот е достапен

Достапност

Плус, пред патент и мазна обвивка се направи тоа дури и полесно да се шаване во!.Машина За Миење.Зошто борба во непријатна зимска облека кога вие само може да се хоп во ногата отвори и рака на подвезици!Овој ски лигавче продолжува во неколку секунди, па може да удри на падините или се надвор веднаш.Откако ќе се стави тоа на вас нема да сакате да го земе off!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката