• Новак
Една Прачка Облека Облека Управување со Полици Возен Облека Организатор на Тркала за Виси Облеката Метал Гардероба Плакарот Грб се Залага за Спални соби Дневна Со?

Една Прачка Облека Облека Управување со Полици Возен Облека Организатор на Тркала за Виси Облеката Метал Гардероба

DEN 1052.88
Производот е достапен

Достапност

МОДЕРЕН СТАНДАРД ОБЛЕКА РЕК :Една Прачка Облека Решетката за Виси Облеката Преносни Облека Управување со Возен Облека Рек Организатор со Тркала и Дното Полиците.Виси Решетката на вашите потреби.Дали тоа може да биде долг фустан, грб, или џемпер, на отворено Гардероба од 60-120cm должина.ИЗДРЖЛИВИ ЗДРАВ : тркалање облека решетката е направен со здрав лесни метални прачки.На прачка облека рек достапен во црна и златна.ПРЕНОСНИ ОБЛЕКА РЕК : тркалата кои доаѓаат со облека рек овозможува лесно преносливост до различни соби и плакари во дом, канцеларија, дневна соба, entryway, бања, mudroom, дете соба, изложбен салон, и многу повеќе!.РАЗНОВРСНА : Како тркалање и здрав облека багажник, решетката е совршен за да се користи како облека рек, прикажување на решетката, затворен растенијата ги багажник, на сушење багажник, или macramé одлуки стојат !Екстра простор за складирање на дното додава на флексибилност на облека решетката и е идеален за чување на чанти и чевли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката