• Новак
Bonka Птица Играчки Нерѓосувачки Челик Првенство

Bonka Птица Играчки Нерѓосувачки Челик Првенство

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Со (2) чаши во пакет можете брзо да ги обезбеди со храна и вода за вашиот beaked другар!На 3493 Pk2 10oz Нерѓосувачки Челик Менгеме Чаши се 100% птица безбедно, вклучува (2x) 10oz нерѓосувачки челик менгеме чаши во пакување, и секоја чаша тежи и мерка приближно : Висина : (1.Вклучени, исто така, е лесен за користење крило орев за затегнување на менгеме да кафез барови.На 3493 2pk 10oz Нерѓосувачки Челик Менгеме Купот е 100% птица безбеден и совршен за храна, вода и третира.На 3493 2pk 10oz се лесно да се инсталира со нивното монтирање заградата и правоаголни менгеме со лешник. * Висок квалитет, од нерѓосувачки челик со рефлексивни заврши.Стегачот носителите на секој од нив имаат голем здрав обрачот прстен со менгеме прилог заварени на грбот. * Кожата мека до исто како и нова.Овие стеги се изработени од (2) на правоаголни парчиња метал slats и имаат навој завртка core минувањето низ drilled дупка во средината.На 3493 Pk2 10oz Нерѓосувачки Челик Менгеме Чаши од Bonka Птица Играчки е одличен начин за да додадете (2) погодно за хранење чаши за вашите миленици кафез!Овие големи чаши се направени со висок квалитет, од нерѓосувачки челик дека изгледа прекрасно со своите супер рефлексивни заврши.Чаши усните се заострените премногу допуштајќи им да седат убаво во својата обрачот носители и што ги прави уште повеќе удобен за вашето домашно милениче да комуницирате со.87) инчи или (4 7/8) инчи Тежина : Под (4) унци за секоја чаша * Лесно да го инсталирате (Pk2) не ' рѓосувачки челик хранење чаши.На 10oz купот се направени со висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се на закачалка е лесен за користење јамка се стега.Чаши самите се пошироки од нивната уста од нивните дното на одлуки за лесно чистење и удобно хранење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката