• Новак
Од Bria Alexis (розова притисни ззп) Шише за Вода 20oz

Од Bria Alexis (розова притисни ззп) Шише за Вода 20oz

DEN 1034.40
Производот е достапен

Достапност

висока Густина Полиетилен Материјал (рециклиран) Flexi-Зафат Лесно да се Притисне Акција Шише со Билатерален Капа Лесен проток Пиење Притисни Spout Направени во САД Капи не се составуваат на шишиња.Произведени со рециклираат пластика, тие се достапни во Црна боја .Тие се одржи до 20 мл.на вода или вашиот омилен хидратантен пијат, и спротивставени завртка за притисни капи кои го прават пие додека велосипедизам или работи полесно.Одлично за спортски настани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката