• Новак
Смешни со Lifebuoy Детска Игра Ќебе Деца Круг Шема Кружни Дете Игра Мат Деца Индексирање Игра Мат Семејство Одмор Мат

Смешни со Lifebuoy Детска Игра Ќебе Деца Круг Шема Кружни Дете Игра Мат Деца Индексирање Игра Мат Семејство Одмор

DEN 1017.60
Производот е достапен

Достапност

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини и луксузен кадифен дека е мек, дебел, меки и кожа-пријателски.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас. 【Обезбедување на квалитет】Ние секогаш инсистира на обезбедување на купувачи со добар шопинг искуство.Перење совети : миење со рака или со машина и сува тоа е нормално.Круг килим е совршен деца фрли килим, декоративни круг килим, круг бушава килим, круг деца килим, смешни бања кат мат, дете doormat, и повеќе.Опис : Големина : Мал : 27.Оваа симпатична дете бања килим е совршен за оние на високо сообраќајни површини во вашиот дом.6 IN, Блискиот : 31.A fuzzy бања мат предиво куп додава топлина и мекост на вашиот дом.5 IN, Големи : 39.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката