• Новак
FEBTECH - Самостојна Крпа Решетката за Бања - 2 Групи - Високи Нерѓосувачки Челик Самостојна Двојно Крпа Држачот за Бања - Модерна Складирање Организација за Бања, Базен.

FEBTECH - Самостојна Крпа Решетката за Бања - 2 Групи - Високи Нерѓосувачки Челик Самостојна Двојно Крпа Држачот

DEN 3479.76
Производот е достапен

Достапност

[Самостојна Дизајн] На самостојна крпа решетката има модерен дизајн кој се вклопува во бањата.Вие не треба да се вежба дупка во бањата ѕид, бидејќи структурата на овие полици е самостојна. [Недвижен Поддршка База] основата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се нуди солидна поддршка, спречување на крпа од паѓање.Големината на базата е 8 x 12.5. Значи, ова е совршена кат-стои бања пешкир решетката за бања. [Ниска Одржување] Оваа Бања двојно крпа носителот бара малку за да никакво одржување.Вие само треба мека крпа за да ја исчистите.Не користите кајгана спрејови, брише, и детергент како тие можат да ја оштетат површината на материјалот. [Производ Димензии] бања крпи носителот на вкупниот димензии се 16.75 L x 8 (W x 32 H, и на база димензии 8 x 12.5. Нето тежина на овој решетката е 12lbs. [Совршен за Сите Крпи Големина] Овој крпа носителот застане е идеален за крпи на сите големини.Овие полици се 32" висока и со цел да се одржи целосна должина крпи и рачни крпи.FEBTECH понуди премиум самостојна двојно крпа полици за бањи.Двојно дно стои крпа полици се совршен додаток за вашиот тоалет.Својот елегантен изглед и здрав изградба додадете завршувањето на допир за секоја бања.Двојно бар закачалки ви помогне да се откажам крпи.Неговиот уникатен дизајн и висок квалитет го прават тоа совршено декоративни објект за бања, тоалет, бојадисана, базен, спална соба, гостинската соба, hotel, вила, и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката