• Новак
Најголемиот дел Хардвер BH05524 Пролет Кука да Вртливата BZP 7mm

Најголемиот дел Хардвер BH05524 Пролет Кука да Вртливата BZP 7mm

DEN 244.80
Производот е достапен

Достапност

Пакување од 1 x пролет кука да вртливата bzp 7mm.Синџир & јаже додатоци.Брзо ослободување синџир кука.Идеален за куче доведе/ кампување/ carabiner кука.Производителот : Најголемиот Дел Хардвер Ограничен.Пакување од 1 x пролет кука да вртливата BZP 7mm.Синџир & Јаже додатоци.Брзо ослободување синџир кука.Идеален за куче доведе/ кампување/ carabiner кука.Производителот : Најголемиот Дел Хардвер Ограничен.Ако инструкции за одредување, склопување или одржување на производи што се вклучени во пакувањето, тогаш ве молиме да се осигура дека тие се почитуваат.Најголемиот дел Хардвер Ограничен, едно семејство во сопственост, Западот на Земјата, велика БРИТАНИЈА базирана компанија, првиот формирани повеќе од 40 години, дизајнира, произведува, извори, пакети и продава високо квалитетни производи на пазари како што се различни како DIY, хардвер, автомобилската, безбедност, ironmongery, електрични, домашни, fastener, водовод, fixings, безбедноста на децата, пакување, мека мебел, продавница фитинг, тротоарите и градинарството, како и да биде оригинална опрема производителот за други производители.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката