• Новак
X-DREE 10C45QM DC 32-34V 1000mA 2600-2900LM 3000-3500K 30W Вати Топло Бела Осветлување Светилки Сијалица SMD LED Чип Emitter(10C45QM DC 32-34 ν 1000mA 2600-2900LM 3000-3500K 30W vatio Bombilla blanca cáli

X-DREE 10C45QM DC 32-34V 1000mA 2600-2900LM 3000-3500K 30W Вати Топло Бела Осветлување Светилки Сијалица SMD LED

DEN 246.24
Производот е достапен

Достапност

Име на производ : 30 W LED Emitter;Модел : 10 C45 QM;Напон : 32-34 V.Актуелни : 1000m A (1А);Светлосен Интензитет : 2600-2900 LM;Температура на Бојата : 3000-3500 K.Потрошувачка на енергија : 30 W;Вкупната Големина : 55 x 52 x 5mm / 2.1" x 2" x 2" (L*W*T);Emitter Големина : 27 x x x x 27 mm / 1.1" x 1.1" (L*W).Одредување Дупка Кол : 3.5 mm / 0.14";Одредување Дупка Центар Растојание : 31 mm / 1.2";Emitter Боја : Топло Бела(Diámetro del orificio де fijación : 3.5 mm / 0.14' '; Distancia centro al del orificio де fijación : 31 mm / 1.2' '; Боја del emisor : БЛАН-О cálido.Материјал : Електронски Делови;Нето Тежина : 29g;Пакет Содржина : 1 Pcs x 30 W LED Emitter(Материјал : Partes electrónicas; Peso neto : 29g; Contenido del paquete : 1 Pcs x 30 W LED Emisor. 10 C45 QM DC 32-34 V 1000m A 2600-2900 LM 3000-3500 K 30 W Вати Топло Бела Осветлување Светилки Сијалица SMD LED Чип Emitterperfect за правење извори на светлина за видео камера, риба резервоарот, базен ,фенерче , led и РК Играчки.Прекрасна замена во секојдневна употреба на времето.Опис на Spanish10 C45 QM DC 32-34 ν 1000m A 2600-2900 LM 3000-3500 K 30 W vatio Bombilla blanca cálida SMD LED Чип emisor Nombre del producto : 30 W LED Emisor; Modelo : 10 C45 QM; Voltaje : 32-34 v Corriente : 1000m A (1А); Intensidad luminosa : 2600-2900 LM; Temperatura де бојата : 3000-3500 KConsumo де energía : 30 W; Tamaño вкупно : 55 x 52 x 5 mm / 2.1' 'x 2' 'x 2' '(L * W * T); Tamaño del emisor : 27 x x x x 27 mm / 1.1' "x 1.1' '( L * W) Diámetro del orificio де fijación : 3.5 mm / 0.14' '; Distancia centro al del orificio де fijación : 31 mm / 1.2' '; Боја del emisor : БЛАН-О cálido Material : Partes electrónicas; Peso neto : 29g; Contenido del paquete : 1 Pcs x 30 W LED Emisor.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката