• Новак
Тиркизна Вратоврска Боја Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот Ранец За Мажи, Жени, Девојки, Момчиња

Тиркизна Вратоврска Боја Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот

DEN 1548.00
Производот е достапен

Достапност

Голем Капацитет : Главни Салата Drawstring Ранец За Задржете Облека, Чевли, Крпа, Шише За Вода, Топка Или Дневни Материјали, Итн.Ви Даде Совршен Класификација За Мали Предмети Како Телефон, Копчиња, Лични Карти Итн.Димензии : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).Водоотпорен Полиестер Материјал : Вода-Отпорни Ткаенини, Да Ви Помогне Го Задржи Вреќа Сува Не Се Плаши Дождлив Ден Повеќе.Направени Од Издржлив И Цврсти Материјали, Не Е Лесно Да Се Биде Изгребани Или Раскинат.Повеќенаменски : Лесни, Мали И Удобно, Нашите Gymsack Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Кампување, Ден Патувања, Спортските Практики, Преку Ноќ Останува, Патување, Одмор, Јога, Трчање, Џогирање, Шопинг, Салата Спортски Или Училиште Јп Лекција И Други Деца Отворено Настани.Прилагодливи Ремени : 0.34 lb Тежина Само.Унисекс Sackpack Има Направено Со Висока Густина Ткаенина, Дебела И Доволно Силни!Со Прилагодливи Широка И Удобна Drawstring Рамо Ремени, Лесно Да Се Опуштиме И Да Се Приспособат.Нашите Drawstring Салата Кеси Се Здрав И Лесен, Оптимална За Која Било Внатрешна Или Надворешна Активности.Гаранција За Враќање На Парите : Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Drawstring Торба, Ние Нудиме 30-Ден Се Врати И Гаранција За Парите Назад И 1-Годишна Замена На Неисправни Предмети.Било Прашање Само Се Чувствува Слободно Да Контактирате Со Нас И Ние Сме Тука За Вас 24/7.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката