• Новак
tharlet Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра Случај 6.8 Инч Квадратен Случај Зајдисонце Фламинго Луксузни Домот Мека Шок Заштита за Девојки Жените TPU Samsung Галакси S21 Ултра Сл

tharlet Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра Случај 6.8 Инч Квадратен Случај Зајдисонце Фламинго Луксузни Домот

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

✅ Компатибилен со Samsung Galaxy S21 ултра случај 6.8 Инч.Прецизни отвор за звучници, камера и други пристаништа.Лесен пристап до сите копчиња и карактеристики. ✅ Специјални метални декорација дизајн со квадрат рабовите им даде на вашиот телефон различен изглед.Задебелена дизајн на четирите агли и метал удари може да се задржи вашиот телефон безбедност од ненадејно испуштање и шокантни. ✅ Флексибилни мека TPU и проширува рабови се донесе вашиот телефон со полно тело заштита.Депресија на грбот може подобро да ја заштитите вашиот телефон камера. ✅ Многу мода и посебна шема на задната страна го прави вашиот телефон да изгледа личноста и стилски. ✅ Ние ќе се обезбеди доживотна гаранција и пријателска поддршка во секое време ви треба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката