• Новак
Црна Кањонот Лета Ноќ Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Црна Кањонот Лета Ноќ Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

DEN 622.56
Производот е достапен

Достапност

Мирис : Лета Ноќ (топло, малку зачинета и многу заводлива.).Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Лета Ноќ (топло, малку зачинета и многу заводлива.).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката