• Новак
Ривс Скицирање и Цртање на Хартија, А3

Ривс Скицирање и Цртање на Хартија, А3

DEN 455.76
Производот е достапен

Достапност

Киселина слободни.Специјално дизајнирани за цртање и скицирање.Широк спектар на големини на располагање.Погоден за скицирање во молив, пастел и маркери.Малку текстура листови.Секоја слика е роден на правоаголник на хартија.Добиете твое исклучување одличен почеток со врвен квалитет специјално дизајнирани за скицирање, достапни во рака големини од А5 да A3. Дали gummed, врзана или солза и споделување, изберете вашиот омилен и ослободете ја вашата креативност кога и каде ќе се чувствувате потреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката