• Новак
3 Пакет Бендови за Amazfit GTS/GTS2/GTS 2e GTS 2 Мини, 20mm Брзо Прилагодливи Силикони Спорт Замена Види Рака за Amazfit Bip U Pro/Bip/Bip Лајт/Bip S/Bip S лајт/Bip U (Црна+NavyBlue+Виолетова)

3 Пакет Бендови за Amazfit GTS/GTS2/GTS 2e GTS 2 Мини, 20mm Брзо Прилагодливи Силикони Спорт Замена Види Рака за

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

(Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Вашата Види Модел Пред Да Го Купите.1" (130mm-205mm) зглоб.Големина : 5. 【Лесна Инсталација】брзо ослободување пролет барови на двата краја на хривнија се направени со лесна конекција технологија, излизгајте го вашиот pin во рецка на watch и се чува двете страни на конекторот заклучен да го види, да им помогнам на pin навнатре, излизгајте го другиот крај внатрешната.Wanme Спорт Бендови Компатибилен со Amazfit GTS / GTS2 / GTS 2e / GTS 2 мини, 20mm Брзо Ослободување Меки Силиконски Замена Види Бенд Ремени за Amazfit Bip U Pro / Bip / Bip Лајт / Bip S / Bip S лајт / Bip U за Жени Мажи Компатибилност : Amazfit GTS/GTS2/GTS 2e/GTS 2 мини Amazfit Bip U Pro/Bip/Bip Лајт/Bip S/Bip S лајт/Bip У Samsung Галакси Види Активен / Активна 2 Samsung Галакси Watch 4 40mm / 44mm Samsung Галакси Watch 4 Класичен 42mm / 46mm Samsung Галакси Watch 3 41mm Samsung Галакси Види 42mm -Одговара било да се види со 20mm гкл (вклучувајќи : компатибилен со Huawei Види 2/2 Pro/Huawei Види 2 Sport/Garmin Vivoactive 3/Vivomove човечки ресурси итн.Пакување : 3x Силикони Види Бенд Карактеристики : *Повеќе уникатен и светли бои за да изберете од,тоа може да одговара на вашиот стил и да го истакнете вашата личност.【Компатибилни Модели】Wanme 20mm Брзо Ослободување замена Бендови Компатибилен со Amazfit GTS/GTS 2/GTS 2e/GTS мини,Amazfit Поп,Amazfit GTR 42mm, Amazfit Bip/Bip Лајт smartwatch.Класичен и стилски спортски стил го прави вашиот види се погледне повеќе модерни и сексуално,многу лесно да одговара на вашата дневна облека. 【Уживаат 100% РИЗИК ШОПИНГ ИСКУСТВО】Ако не сте апсолутно воодушевени со нашиот 20mm види бендови, само нас контакт и ние ќе издаде брза замена или целосно рефундирање на вашите пари, на лице место!Без прашања праша!.Овие спорт ремени се лесни, водоотпорен, пот отпорен и издржлив.Ние обезбедуваме 24/7/365 љубезно услуга. *Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал,флексибилни,удобно, лесни,дише,и кожата-пријателски.Ве молиме слободно да ни e-mail ако сте се сретнале со било каков проблем при користењето на нашите Замена бендови. 【Удобно Материјал】Овие Amazfit Bip U Pro види бендови се направени од премија на силиконски издржлив материјал, обезбедување максимална удобност и breathability, го прави совршена декорација за вашиот Amazfit Bip U Pro бендови од спортски да работат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката