• Новак
YAYONG Електрични Загреан Пешкир Багажник, на 304 Нерѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички Радијатор Луксузни Ѕид Монтажа на Електрични Крпа Багажник со 4 Барови, ?

YAYONG Електрични Загреан Пешкир Багажник, на 304 Нерѓосувачки Челик Загреан Пешкир Железнички Радијатор Луксузни

DEN 465.60
Производот е достапен

Достапност

【5 ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ】 : електрични сушење, лесна инсталација, цврсти и издржливи, супер товарот, безбедно и заштеда на енергија. 【ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА И ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина】 : нема шум, нема загадување, заштеда на енергија и заштита на животната средина, прекрасен изглед, лесно да се користи.инсталација метод : во ѕид сокриени или не-во-ѕидот сокриени. 【НИСКИ ТРОШОЦИ НА КОРИСТЕЊЕ】 : моќта на овој производ е само 58w,и инсталирањето на крпа потопол е лесен, ефикасен и евтин начин да се сврти секој туш во луксузен спа искуство.Тие се загрее вашиот крпи, така што сушење исклучување по туш или када, никогаш не била толку топла и пријатна. 【ДОЛГ животен ВЕК】 : загреана крпа железнички е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик.На scraper (мали род) крпа решетката е направен од нерѓосувачки челик и има ниска содржината на никел.Густа род (мулти-бар) крпа решетката е направен на 304 нерѓосувачки челик. 【ВИСОКА БЕЗБЕДНОСТ ГАРАНЦИЈА】 : Преку постојано истражување и развој, на температура од нерѓосувачки челик може да се прилагоди за да 50-55 степени со контрола на температурата функција на греење жица.По крпа маска, површинската температура на крпа и рек ќе се зголеми соодветно на тоа и не ќе го надмине 70 целзиусови степени.Електрични крпа рек електрична Железница 4 Барови Скала на 304 нерѓосувачки челик Облека/крпа потоплите решетката за бања Карактеристики : 1. Мултифункционален крпа решетката. 2.304 нерѓосувачки челик материјал, водоотпорен и безбедно. 3. Брз топлина за сушење, 5 минути греење. 4. Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија. 5. Интелигентни постојана температура, нема да биде жешка.Производ параметри : * Име : Електрични нерѓосувачки челик крпа багажник *Материјал : не ' Рѓосувачки челик *Изглед, големина : 540*450*120mm *Напон : 110-240 V *Фреквентен : 50 Hz *Температура : 45℃ *Греење време : 5 минути *Бруто тежина : 3kg *Нето тежина : 2kg *Водоотпорен оценка : IP56 Пакување : 1pcs загреан пешкир железнички + додатоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката