• Новак
100 Компјутери Денот на Вљубените Мини Капсула Порака Љубов Симпатична Јасна Претходна Писмена Пилула Капсули Романтична Пилула Порака Капсули со Мали Стаклени Ши?

100 Компјутери Денот на Вљубените Мини Капсула Порака Љубов Симпатична Јасна Претходна Писмена Пилула Капсули Романтична

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

Карактеристики : Материјал : Капсули : пластични Писмо во капсули : хартија Шише : стакло во Боја : како што е прикажано на сликата Пакетот вклучува : 100 x Капсули со букви во нив 1 x Сакаат шише Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Внимателен избор за срамежливи луѓе : ако сте премногу срамежливи за да имаат храброст да ја искажете вашата љубов и чувство на пријатели и љубовник, или пак се соочуваат со ситуација во која некои зборови не може да се каже директно, овие капсула писма може да биде внимателен избор за вас.Мини и интересно : овие пластични порака капсули се мини и поволни, малата големина го прави лесно да се одржи во колаче или торта, изненадување вашата сакана за Денот на Вљубените.Романтичен подарок : 100 парчиња белешки се спакувани во 100 парчиња пластични капсули секоја капсула има казна за љубовта, има 100 различни реченици, што е доволно за да ја искажете вашата љубов кон вашиот сакан.Ако сте премногу срамежливи за да имаат храброст да ја искажете вашата љубов и чувство на пријатели и љубовник, или пак се соочуваат со ситуација во која некои зборови не може да се каже директно, хартија за порака во шише може да биде внимателен избор за вас.Зачувај вашето време : други слични производи бара од вас да се пишуваат казни од себе, тоа не е лесно да се напише добар-потрага реченици во капсула забелешка, тоа е дури и повеќе maddening да пишуваат десетици различни реченици; Сега ние пишуваме 100 реченици за љубовта однапред и ги стави во сто капсули, кој заштедува време и ви овозможува да имаат повеќе време да поминуваат време со вашите најблиски.Квалитет на материјалот : капсулата е изработен од пластика, со писмо во капсулата е направен од хартија, и шишето е направен од стакло, сигурна и не е лесно да се солза и се скрши, шарени хартија прави мал шише со плута затка погледнете повеќе убави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката