• Новак
ALYHYB Облека Кука Злато за Бања Двојно Крпа Кука Ѕид Монтирани Шапка Грб Облека Закачалка за Гардероба Спална соба, Кујна Двојно Крпа Кука, Двојно Облека Кука, Бања Пе

ALYHYB Облека Кука Злато за Бања Двојно Крпа Кука Ѕид Монтирани Шапка Грб Облека Закачалка за Гардероба Спална

DEN 927.36
Производот е достапен

Достапност

Поминаа 100% тест, што квалитетот е одличен.Тоа исто така може да го издржат најжешките и humidest воздухот во бањата.Ќе љубов Ергономски Зафат се Справи на овој рачни showerhead/Врнежи од дожд Туш Главата. ✔ Карактеристики : Висока цврстина, товарот отпорност на корозија, цврстина и набитост. Вежба со 6mm вежба bit3. ✔ Гаранција : Обезбеди една година ограничен доживотна гаранција, ние ќе го замени било неисправни производи; кога имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, сите наши напори се само за ваше задоволство. Оваа ALYHYB производ е добро прилагодени производ од материјал за дизајн.Топло Совети : 1. Одбележи инсталација локација со pen2.Ние ќе трпеливо одговори на вашите прашања.во купатило, wc, кујна, дома или во спалната соба.Од тоа може да се расклопуваат, тоа може повремено да се олабави во текот на долги транспорт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката