• Новак
YAYONG Електрични Крпа Сушење Решетката за Бања, Загреан Пешкир Рек Ѕид Монтирани Приклучок во Крпа и Потопло со Врвот Полица, 5-Бар, Тајмер за Бања

YAYONG Електрични Крпа Сушење Решетката за Бања, Загреан Пешкир Рек Ѕид Монтирани Приклучок во Крпа и Потопло со

DEN 583.20
Производот е достапен

Достапност

【Најновите Крпа Потоплите】 Електрични загреан пешкир решетката е технологија, иновации, која ќе ви донесе повеќе потопол и мека крпа искуство откако ќе се тушираат. Кој не му се допаѓа да се излезе од туш и се поздрави со пријатна меки крпа?Ние не можеме да ви помогне да меки, но ако купите крпа грејач со полица, ќе се чувствувате многу топло, ова чувство е одлично! !Крај : Мат црна Материјал : Нерѓосувачки челик Моќност : 150 W. ✔ [Загреан Пешкир Потоплите] Delicately направена со висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, пешкир потоплите рек покажува совршени перформанси во високото цврстина, трајни издржливост и подобро топлина спроводливост.Тоа беше усвоена Јапонија премиум карбонски влакна материјал, applicated карбонски влакна греење принцип да се направи бања влажна крпа сува брзо, и тоа се реши влажна крпа во бањата темелно.✔ 5 Бар Ѕид Монтирани Крпа Потопло со Врвот Полица, Енергетски Ефикасни Електрични Загреан Пешкир Решетката за Бања, Челик Крпа Грејач Железнички On/Off Switch Plug-in.Тоа беше направени од издржлив на 304 нерѓосувачки челик со мазна површина, повеќе лесно да се чисти. ✔ [Загреан Пешкир Грејач Железнички] Електрични загреан пешкир потоплите рек карактеристики 5 трајни плоштадот барови да се еднакво дистрибуирате топлина и топла до крпи или бањарки. ✔ [ Електрични Крпа Потопло со Полица] Врвот полица носи многу повеќе погодности во ставање загреан пешкир или бањарки, кој е дизајниран да се прошири просторот за складирање. 【Простор за Заштеда на енергија и Лесно Чистење】 Електрични загреан пешкир рек поддршка за да се загрее 5 крпи.И тоа може да се користи не само бања, но спална соба, дневна соба, cloakroom. Водоотпорен-ниво : IPX4 Нето тежина : 4,5 кг.Ѕид-монтирани дизајн максимизира да се спаси подот, и можете да го инсталирате на ѕид директно и приклучокот во штекерот.Како што знаеме, влажни крпи се лесно да се валкани. 5-барови Крпа Потопло со Врвот Полица.Содржина : едно парче електрични крпа потоплите, plug-in за инсталација за полнење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката