• Новак
U-M PULABO Пеперутка Корист Подарок Бонбони Кутии Торта Стил за Свадба Партија Forfriends Пакување Торта 50 Компјутери слонова коска Удобно и Еко-Пријателски Корисни

U-M PULABO Пеперутка Корист Подарок Бонбони Кутии Торта Стил за Свадба Партија Forfriends Пакување Торта 50 Компјутери

DEN 1262.40
Производот е достапен

Достапност

Оригинални кутии се рамни, но тоа трае само секунди за да се соберат.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Земја на потекло : Кина.Свадба корист кутии за бонбони или мали подароци.Оригинални кутии се рамни, но тоа трае само секунди за да се соберат.Земја на потекло : China Please да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Пакет Including1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката