• Новак
XIAOHUKK Зебра Ѕид Налепници Отстранлив Винил Decals Градинка Децата Соба Постер Уметник Дома Декорација

XIAOHUKK Зебра Ѕид Налепници Отстранлив Винил Decals Градинка Децата Соба Постер Уметник Дома Декорација

DEN 487.20
Производот е достапен

Достапност

Безбедност материјал : ѕид налепница е направен на отстранлив самолепливи ПВЦ материјал,.Карактеристики : еколошки, водоотпорен, кој се одвојува, не ќе штета на ѕидот, издржливи, силен, и може да се користи за долго време.Лесно да лупам и се држи : Само да се држи модерна црна винил ѕид налепници на прозорци, врати, плакари, варосани ѕидови или било каква мазна, рамна, сува и прашина на површината.Мулти-сцена-ѕидот decals се многу погодни за семејства, дневни соби, јадење соби, кујни, канцеларии, расадници, ходници, станови, домови, итн.Таа додава убавината на ѕидот, и око-фаќање на шик дизајн помага да додадете некои топлина и слатка допир.Уживајте во DIY забава : Нашиот ѕид налепници може да се пресели според вашата сопствена фантазија за самостојно, да се создаде свој стил, целосно да се покаже вашата личност, тоа ќе биде добра декорација.Можете да ги красат вашата сопствена соба со вашите деца, негуваат рацете на способност и убавина, и да уживате во топла и среќен родител-дете време.Можете да додадете свој уникатен стил во неколку минути да се создаде пријатна и срдечна семејна атмосфера за вашиот дом!Оваа decal исто така е совршен подарок за пријателите или семејството.Спецификации : Боја : Black Material : Vinyl Easy да лупам и paste Removable No го Оштети вашиот wallssafewaterproofdurable и може да се чуваат за 3-5 yearsinstructions за употреба : 1. Изберете една мазна површина и чиста до тоа да бидете сигурни дека тоа е сува. 2. Се развие вашиот decal локација план. 3. Откине ѕидот налепница од поддршка на хартија и се држи на decal. 4. Се однесува на површина како што е прикажано на сликата. 5. Внимателно притиснете го decal на ѕидот со мека крпа или кредитна картичка.Answer : ___________________________ Note : 1. Не се држи на груба, нерамна, нерегуларни или мрсна површини.Ако површината е влажно или ако живеам во влажна средина, се користи фен за коса да се исуши на површината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката