• Новак
Yinpecly 1.02 инчен Само-Прислушување Завртки Завртка-во Таванот Куки Виси Куки за Бесење Објекти, Пакување од 25

Yinpecly 1.02 инчен Само-Прислушување Завртки Завртка-во Таванот Куки Виси Куки за Бесење Објекти, Пакување од

DEN 155.76
Производот е достапен

Достапност

【ADVANTEGE】- површината на овие око-форма куки е мазна и брус-слободна, и тие се добро направени; Не само тие може да се создаде интересни места, но тие исто така може да додадете малку убавина да дворот, тие имаат добра поддршка ефекти и се идеални за вашата работа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката