• Новак
Gojiny 2 парчиња Фрижидер Партиција Слој Сортирање и Организирање на Чување на Кутии Фрижидер Организатор Рек Полица

Gojiny 2 парчиња Фрижидер Партиција Слој Сортирање и Организирање на Чување на Кутии Фрижидер Организатор Рек Полица

DEN 1401.60
Производот е достапен

Достапност

Планината на замрзнување на вашиот фрижидер, се зголеми корисноста на просторот; исто така, Може да се монтира под биро, чај маса или на друго место да се одржи далечински и др.Стигнале од 20. 5cm на 28. 5cm, можете лесно може да се прилагоди на големината треба.Вентилација дупки за брза вода дренажа, ефикасно да се спречи бактериски раст.Фиока тип дизајн, лесно да планирам во и надвор.Погоден за фрижидер полица или други објекти под 1.4 cm / 0.5 дебели.Премиум PP материјал, издржлив, еко - пријателски и мирис за слободни.Спецификација : Материјал : PPColor : White Product Големина : Околу 20.5x16.5x7.5cm Quantity : 2pcs Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Пакет Including Package Вклучува : 2 x Фрижидер Складирање Решетката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката