• Новак
Коса за Сечење Комплет за Коса, Машина Преносни ПРЕДВОДЕНА од не ' Рѓосувачки Челик Мие со Четка за Чистење Barbershop за Фризер

Коса за Сечење Комплет за Коса, Машина Преносни ПРЕДВОДЕНА од не ' Рѓосувачки Челик Мие со Четка за Чистење Barbershop

DEN 786.96
Производот е достапен

Достапност

Силна Моќ : косата clipper користи висока брзина на ниско ниво на бучава мотор, и моторот работи со голема брзина, со дебели бакарна жица, што е силна и стабилна.Удобно Рака Чувство : косата clipper е удобен за рака, силни и издржливи, непречено мелење и обработка, и може да точно да се намали на фризура.USB Полнење : косата clipper усвојува USB пренослив полнење, кои можат да бидат прилагодени на различни USB портови, и на полнење е многу брз и лесен.Р Облик Obtuse Агол на Ножот : Само намалувања на косата, без повреда на кожата.Тоа може да се намали на косата точно и рамномерно според идеален ефект, и се помогне на косата да се постигне подобро да се дели.Широка Примена : Една машина со повеќе намени, може да се користат за средување на работ, резба, парична казна сечење, итн., ги исполнуваат на вашиот стил и потреби.Функција : 1. USB Полнење : косата clipper усвојува USB пренослив полнење, кои можат да бидат прилагодени на различни USB портови, и на полнење е многу брз и лесен.2. Р Облик Obtuse Агол на Ножот : Само намалувања на косата, без повреда на кожата.Тоа може да се намали на косата точно и рамномерно според идеален ефект, и се помогне на косата да се постигне подобро да се дели.3. Удобно Рака Чувство : косата clipper е удобен за рака, силни и издржливи, непречено мелење и обработка, и може да точно да се намали на фризура.4. Силна Моќ : косата clipper користи висока брзина на ниско ниво на бучава мотор, и моторот работи со голема брзина, со дебели бакарна жица, што е силна и стабилна.5. Широка Примена : Една машина со повеќе намени, може да се користат за средување на работ, резба, парична казна сечење, итн., ги исполнуваат на вашиот стил и потреби.Како да го Користите : Притиснете го копчето за да го вклучите machine Specification : Предмет Тип : Коса за Сечење Kit Built во Батерија : Литиум battery Battery Капацитет : 600m Ah Product Големина : Прибл. 3.9 x 15cm / 1.54 x 5.91 во Материјал : ABS + нерѓосувачки челик + керамички Пакет Листа : 1 x Коса Clipper (Со Водич Чешел)1 x Чистење Brush1 x USB Cable1 x Manual1 x Base Note : Постои некаква грешка во прирачникот за мерење.

Декларирани спецификации

Item Type:
Hair Cutting Kit
Built in Battery:
Lithium battery
Battery Capacity:
600mAh
Product Size:
Approx. 3.9 x 15cm / 1.54 x 5.91in
Material:
ABS + stainless steel + ceramic
Package List:
1 x Hair Clipper (With Guide Comb)1 x Cleaning Brush :
1 x USB Cable :
1 x Manual :
1 x Base :
There is some error in the manual measurement :

Комплементите на стоката