• Новак
Geeyu 3D Печатач Појас 2GT-9-466, GT2 Затворена Јамка Времето Појас, Должина 466mm, Ширина 6/9/10мм, Спојувалка за Времето Макара (Димензии : Ширина 3,5 мм)

Geeyu 3D Печатач Појас 2GT-9-466, GT2 Затворена Јамка Времето Појас, Должина 466mm, Ширина 6/9/10мм, Спојувалка

DEN 371.76
Производот е достапен

Достапност

Појас за Висина : 1.52 mm.Забот Висина : 0.76 mm.Ширина : 3,5 мм, 6mm, 9mm, 10мм.Појас е гума, fiberglass засилен, Мерењето Синхрони Појас За 3 D печатач.Погоден за dishwashers, пакување, машини, мотори, автомобили, фен, прехранбената машини, инк-џет печатач, подвижни, bonders и др.Тип : Затворени-јамка времето belt Model број : 2 GT/GT2 Pitch : 2mm Belt висина : 1.52 mm Tooth висина : 0.76 mm Width : 3.5 mm, 6mm, 9mm, 10mm Material : Neoprene гума со fiberglass core Пакет содржина : 1pcs појас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката