• Новак
ЛУКСУЗНА ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИ - ТЕМНО OMBRE ЖЕЛКА ДИЗАЈН НА НОКТИ - BLAK И ГОЛИ ЛАЖНИ НОКТИ - ГОЛЕМИОТ НА ДОГРАДБА НА АКРИЛНИ НОКТИ ЛАЖНИ НОКТИ (ДОЛГО КОВЧЕГ, M)

ЛУКСУЗНА ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИ - ТЕМНО OMBRE ЖЕЛКА ДИЗАЈН НА НОКТИ - BLAK И ГОЛИ ЛАЖНИ НОКТИ - ГОЛЕМИОТ НА ДОГРАДБА

DEN 406.80
Производот е достапен

Достапност

СОВРШЕН & БРЗО 5 минути.Целосна покрие вештачки нокти има 10 различни големини за да одговара на повеќето луѓе.Лесно да се носат и да ги отстраните.Ние ќе ви даде нокти стап, можете лесно може да се намали и датотека на вашиот ноктите да било должина и облик како ви се допаѓа.ЛУКСУЗНА ПРИСУТНИ Притиснете на ноктите одговара на свадба, матурска, партија и така натаму.Совршен подарок за дама и девојки.Можете да ја даде на својата мајка, девојка, сестра и други луѓе вашата љубов.Се надеваме дека клиентите се задоволни со нашите производи и услуги на клиентите, што е многу важно за нас!Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката