• Новак
Губење на Алатка за Сечење, Професионални Коса Clipper Електрични Коса Тример Фризура Титаниум алуминиумски ножот за Сечење Бричење Машина Берберот Фризерски Салон С

Губење на Алатка за Сечење, Професионални Коса Clipper Електрични Коса Тример Фризура Титаниум алуминиумски ножот

DEN 1106.40
Производот е достапен

Достапност

Електрични Професионални Коса Clipper : косата clipper е дизајниран за мазна, брзо и прецизно кроење на сите типови на коса.Електричен коса clipper користи трајни висококвалитетни ножеви, не болеше главата, има висока цврстина и висока отпорност на абење.Долготрајна Енергија : На електрична коса clipper има вграден-во високо-квалитетни и безбедни литиум батерија, кој е моќен и издржливи.Тоа може да биде батерија или USB батерија, која може да се користи за долго време.Ова електрична коса clipper има удобен cordless ја користат опцијата.Едноставна И Практична настава : Ова е едноставна и практична коса clipper, стилски дизајн, стручни ниски-бучава полнење коса clipper, моќен мотор, ниски вибрации, ниско ниво на бучава дизајн, стабилни перформанси.Совршен Подарок за Коса Clipper : Направи голем личен подарок за човек во вашиот живот.На татко, сопруг, син и дечко ќе љубов оваа високо-квалитетни електрични коса clipper, погоден за секоја прилика. 100% Задоволство Гаранција : Ова коса clipper е погодна за професионални берберот продавници и домашни корисници.Нашите берберот ножици ќе донесе повеќе забава во вашиот живот.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме во вашата услуга 24 часа!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката