• Новак
Прскање Фан, USB Пренослив Тивка Табела Фан Гроздобер Кула-Форма со Резервоари за Вода 220ml за Office Home(Розева)

Прскање Фан, USB Пренослив Тивка Табела Фан Гроздобер Кула-Форма со Резервоари за Вода 220ml за Office Home(Розева)

DEN 1007.76
Производот е достапен

Достапност

Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Fan Material : ABS+GF+POColor : Зелена, Розова (Изборен)Употреба на Енергија : 5 WTiming Долго Време Спреј : 3 Hours Timing Интервал Спреј : 6 Hours Water Тенкови Капацитет : 220ml Usage : за да се Префрлате до еднаш, два пати, три пати за да го вклучите низок, среден и висок-брзина на воздух supply Toggle надолу еднаш, двапати за да го вклучите долго спреј и интервал спреј functions Weight : Прибл.На brushless мотор да може ефективно да се намали струење на косата и има стабилни перформанси.8 oz Product Големина : Прибл. Со водено ладење физичко ладење спреј, тоа може да humidify воздух и е погоден за употреба во спални соби, студија соби и канцеларии.Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Поддршка три брзина и правец на ветер приспособување, со редовна спреј функција, може да ви донесе кул правец.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Ве молиме да го користите излез тековната 2 A адаптер за да го користите подобро!2.Со водено ладење физичко ладење спреј, тоа може да humidify воздух и е погоден за употреба во спални соби, студија соби и канцеларии.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Со 60 правец водич ножеви, супер широк агол, тивко, погодна за летен use4. Поддршка три брзина и правец на ветер приспособување, со редовна спреј функција, може да ви донесе кул правец.Функција : 1.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Fan
Material:
ABS+GF+PO
Color:
Green, Pink (Optional)
Use Power:
5W
Timing Long Time Spray:
3 Hours
Timing Interval Spray:
6 Hours
Water Tanks Capacity:
220ml
Usage:
Toggle up once, twice, three times to turn on the low, medium and high-speed air supply :
Toggle down once, twice to turn on the long spray and interval spray functions :
Weight:
Approx. 647g / 22.8 oz
Product Size:
Approx. 109x293mm / 4.3x11.5in
Package List:
1 x Fan :
1 x Instruction Manual :
1 x Humidifying Rod :
1 x USB Cable :
1.Please use the output current 2A adapter to use better! :
2.Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
3.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Комплементите на стоката