• Новак
Стил Икона 32Faux Locs Перика Долго Dreadlock Перика со Бебе Коса Божица Перики Синтетички Пресврт Коса Перика (32 Инчи, 1B)

Стил Икона 32Faux Locs Перика Долго Dreadlock Перика со Бебе Коса Божица Перики Синтетички Пресврт Коса Перика

DEN 1583.76
Производот е достапен

Достапност

ПЕРИКА СКЛАДИРАЊЕ најдобар начин е на синтетички перика стојат или манекен главата, исто така можете да ги зачувувате во губење на нето и пластични zip заклучување торба.Одлично за locs и љубители на перика почетници, тоа може да биде дефинитивно вашиот одат-да перики во вашиот перика колекција.ДИЗАЈН КОНЦЕПТ : Обично кога ќе користите faux locs или пресврт на вашата коса, можеби треба капчиња нив на главата влакно по влакно.Таа има бебе коса кој го направи перика повеќе физички.

Декларирани спецификации

About 32 Inches, super long wavy elegant style. About 619g, not very heavy, comfortable to wear. Handmade lace baby hair from ear to ear, make the forehead natural like your own hair. Adjustable circumference is 21.25”-23”, suitable for the most head size. 3 combs in the inner net help to fix, 2 adjustable straps help to fit. Great for locs lovers and wig beginners, it can be definitely your go-to wigs in your wig collection. :

Комплементите на стоката