• Новак
Neoperl 15 3460 5 Тапа Адаптер, Цврсти Месинг, Хром Финиш, Женски 55/64-27 Топ Теми, Машки 3/4 Цревото Дното Теми

Neoperl 15 3460 5 Тапа Адаптер, Цврсти Месинг, Хром Финиш, Женски 55/64-27 Топ Теми, Машки 3/4 Цревото Дното Теми

DEN 222.00
Производот е достапен

Достапност

Солидна Месинг Изградба.Хром Финиш.Женски 55/64"-27 Топ Теми.Машки 3/4" Градина Црево Дното Теми.Солидна ниска доведе месинг хром позлатен Женски 55/64"-27 адаптер за машки 3/4" Градина Црево.Женски 55/64"-27 Топ Теми, Машки 3/4" Цревото Дното Теми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката