• Новак
5Pcs Обновливи Производство на Перници, Мали Мрежа Кеси Бела Перат Намирници Кеси со Drawstring и Боја Ознака за Зеленчук, Овошје

5Pcs Обновливи Производство на Перници, Мали Мрежа Кеси Бела Перат Намирници Кеси со Drawstring и Боја Ознака за

DEN 273.36
Производот е достапен

Достапност

17 во Пакет листата : 5 * на Храна за Складирање Кеси Забелешка : 1.DRAWSTRING ДИЗАЈН : На drawstring мрежа торба е лесно да го отворите и затворите, и тоа е лесно да се отвораат и затвораат на drawstring toggle затворање.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Голем отворање дизајн го прави тоа лесно за вас да се стави работите во.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Еднократно произведува вреќи не се погодни само за зеленчук и овошје, но исто така и за играчки, најголемиот дел зрна или кревка производи.Ви благодариме за вашето разбирање.БОЈА ЕТИКЕТИ : страни на мрежа торби имаат етикети на различни бои за да ви помогне да ги организирате вашата меморија и да се направи што повеќе организирани.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Еднократно произведува вреќи не се погодни само за зеленчук и овошје, но исто така и за играчки, најголемиот дел зрна или кревка производи.ТРАНСПАРЕНТЕН ИЗГЛЕД : Зеленчук кеси се речиси транспарентно, така што лесно може да се види содржината преку торба за лесно одржување на изборите, погоден за овошје, зеленчук, леб и друга храна. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.ТРАНСПАРЕНТЕН ИЗГЛЕД : Зеленчук кеси се речиси транспарентно, така што лесно може да се види содржината преку торба за лесно одржување на изборите, погоден за овошје, зеленчук, леб и друга храна.DRAWSTRING ДИЗАЈН : На drawstring мрежа торба е лесно да го отворите и затворите, и тоа е лесно да се отвораат и затвораат на drawstring toggle затворање.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестер Боја : Бела Големина : Прибл.Можете да ги зачувувате работи за лесна идентификација подоцна.Голем отворање дизајн го прави тоа лесно за вас да се стави работите во.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Еднократно торби за храна користиме високо квалитетни мрежа полиестер материјал, лесно да се мијат, лесен и компактен, лесен за носење и чување.Ви овозможува подобро зачувување на објекти.Тоа е погоден за шопинг во земјоделците пазар. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката