• Новак
Крпа Кука Облека Куки SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Облека Кука за Бања, Кујна Модерен Хотел Вратата Крпа Носителот Кабинет Рака Крпа Закачалка Тешки Ѕид Монтирани Е

Крпа Кука Облека Куки SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Облека Кука за Бања, Кујна Модерен Хотел Вратата Крпа Носителот

DEN 143.76
Производот е достапен

Достапност

【Зошто го избере нашиот производ】 : во Споредба со другите куки, ние може да ги поддржи две инсталација методи.Можете да изберете да се инсталира со дупки, што е повеќе од фирма; ако не сакате да стиска дупки на ѕид, можете исто така да изберат да инсталирате без дупки. 【Материјал】 : целата кука е направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик.Во споредба со другите, само на површината, е направен на 304 нерѓосувачки челик, сечење агли.Сите ние го избере најдобриот материјали и квалитетот е многу добар!. 【Процесот на производство】 : модерен и исклучителна изработка прави нашите куки изгледаат модерно и високо-одделение, со хром/никел содржина на додаден за спречување на корозија и 'рѓа, и 8 слоеви на заштитни слоеви се додаде за да се направи тоа се повеќе убави и издржливи, и не постои апсолутно никаква боја капка , можноста од' рѓа!. 【Употреба】 : Повеќето од нив се користат во бањи, спални соби, кујни, и балкони на high-end станбени објекти, станови, апартмани, хотели, и канцелариски згради.Вашата околина изгледа повеќе high-end атмосфера.Можете да го користите да се откажам пешкири и бањарки, облека, капи, копчиња и други дневни потреби. 【Инсталација и по-продажбата на】Постојат чекорите за инсталација и алатки во двете инсталација методи во нашата главна слика, елиминирање на вашите грижи за инсталација, инсталација е лесно за вас; ако имате било по-продажбата на прашања, можете да контактирате со нашата служба за корисници и ние ќе се потрудиме Дали вашата најдобра да им помогне да се реши проблемот!.Што те прави неочекувани е дека нашата кука.може да се користи во канцеларијата, како што виси.слушалки, податочни кабли, така што вашето биро волја.не се премногу преполни. 1、Вметнете проширување цевка во ѕидот. 2、Усогласување на база до база. 3、се Зацврсти на долг навој на база. 4、се Инсталира на грб кука на база. 5、Заостри мала завртка со "L"хексадецимален клуч.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката