• Новак
9.1' x 10.5' Големи Отворено за Складирање Барака, Цврсти Комунални Алатка Косилка за Трева Опрема Организаторот за Двор Градина w/Фронтон Покрив, Lockable Лизгачки Врати, О?

9.1' x 10.5' Големи Отворено за Складирање Барака, Цврсти Комунални Алатка Косилка за Трева Опрема Организаторот

DEN 381.60
Производот е достапен

Достапност

5' Отворено Метал Складирање Барака со фронтон покрив и двојно lockable врати може да биде совршен избор, да го ажурирате вашиот двор или градина, додека дејствува како продолжување на вашиот дом.Над-големина на покривот поддржани од страна на големите метални греди ќе се спротивстави на слегнување и истекување, кои го прават тоа на отворено за складирање барака долготрајни за употреба.LOCKABLE ЛИЗГАЧКИ ВРАТИ : Двоен широк лизгачки врати се направи повеќе погодно за пристап до внатрешни работи на чување на барака.Предлагам 2-3 возрасните да се соберат заедно.Сите делови се опфатени со јасно настава.За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.ft Package Includes1 x Надвор Алатка за Складирање Shed1 x Корисникот Manual Notes4 пакети за комплетна цел. 4 отвори може да се обезбеди на циркулацијата на воздух и да се задржи се исуши внатрешноста на складирање се пролева за време на топло или времето.Само следете го упатството чекор по чекор, можете лесно ќе заврши собрание.7 квадратни.STURY И ИЗДРЖЛИВИ : Направен од премиум rustproof поцинкуван челик, оваа барака е водоотпорна, крек-отпорни, нераспаднати, и здрав за долгорочна услуга.Стилски прилог : отворено челик складирање барака со модерен штала стил за да одговара на било outdoors Durable материјал : метал структура со rustproof заврши можат да го издржат било inclement weather Gable покривот : Течење-доказ засилен покрив за лесно снег отстранување и дожд се кандидира off Suitable прилики : гаража, двор, градина, патио или други outdoors Spacious складирање : внатрешниот може да содржи велосипеди, тревник mowers, градинарство алатки, etc4 отвори : Обезбеди и циркулацијата на воздух да се задржи на внатрешниот предмети во добра condition Lockable лизгачки врати : го Задржи нешта безбедна и ќе ви овозможи на лесен access DIY се достапни : available : Високи ѕидови овозможи да DIY за алатка hanging Easy собрание : детални информации за инсталација рачно included Specifications Color : Green Material : Поцинкуван Steel Overall Надворешни Димензии : 109.Голем Отворен Челик Складирање Shed Are ќе размислува за правење барака да се намали притисокот на вашиот потопуваат гаража?Оваа 9.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката