• Новак
Menzee Еднорози Подароци за Девојки Еднорог Ноќ Светлина со Тајмер Далечинско Допир Бои Промена Dimmable Еднорог Играчки 4 5 6 7 8 1 2 9 10 години Девојки Подароци

Menzee Еднорози Подароци за Девојки Еднорог Ноќ Светлина со Тајмер Далечинско Допир Бои Промена Dimmable Еднорог

DEN 327.36
Производот е достапен

Достапност

【Далечински Управувач со Тајмер & Допир Контрола】Оваа надградена верзија еднорог ноќ светлина доаѓаат со 6 Тајмер функција(1 H, 2 H, 4 H, 8 H, 12 H, 24 ЧАСА), кој ви овозможува да ја прилагодите светлината и светлината и го постави за да го исклучите автоматски се како што треба, Тоа карактеристики 7 боја се менува,можете или да остане на една боја или ротирате низ сите од нив.Како една голема еднорог играчки за девојчиња, еднорог ноќ светлина е наменета за децата да учат и да се забавуваат. 【Совршен Еднорог Подарок】Ова е најновата еднорог светилка на 2021, еднорог светлина се користи технологија за да се дизајнира 3 D илузија шема, ќе видите еден живописни еднорог кога еднорог осветлува, кој е новина и шармантна.Совршена нова креативна роденден подароци ,Божиќ подароци,Валентин подароци, еднорог љубовник подарок или празник & фестивал подароци за децата бебе девојки.Сте малку девојка дефинитивно ќе љубовта овој еднорог подароци. 【Двоен Погон Изберете】3 D еднорог ноќ светлина, може да се напојува со 3-АА батерии (не се вклучени) или 5 V USB кабел, кој е многу лесен за употреба. 【ПРОИЗВОДОТ Производство】еднорог играчки ноќ светлина за деца е направена од безбедни одобрени еко-пријателски материјал, безбедни и безопасни за човечкото тело.Ноќта светлината е многу мека, униформа, не-треперење на светлината, што го прави безбеден за вашите деца и ги красат нивните прекрасни соништа. 【100% Пари гаранција за Гарантирањето】Ние нудиме 30 ден парите назад услуга и 12 месеци гаранција за било кој квалитет на прашања.Било незадоволство со 3d ноќта светлина светилка во тој период ќе се одговара со наплата или замена.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката