• Новак
Црна Кањонот Полноќ Терапија Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Полноќ Терапија Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со

DEN 988.80
Производот е достапен

Достапност

Мирис : Полноќ Терапија (A смирувачки и релаксирачки мешавина од шумата, musks, и питу тонови зголемена со aromatherapeutic масла од еукалиптус и spearmint).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.Мирис : Полноќ Терапија (A смирувачки и релаксирачки мешавина од шумата, musks, и питу тонови зголемена со aromatherapeutic масла од еукалиптус и spearmint).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката