• Новак
Yinpecly М5 304 од не 'Рѓосувачки Челични Јажиња Кабел Thimbles Местење Сребрен Тон 10pcs Одговара за 5mm/0.2 Кол Челичното Јаже

Yinpecly М5 304 од не 'Рѓосувачки Челични Јажиња Кабел Thimbles Местење Сребрен Тон 10pcs Одговара за 5mm/0.2 Кол

DEN 182.16
Производот е достапен

Достапност

Димензии : Должина : 32-милиметри/1.26"; Внатрешна Ширина : 13.7 mm/0.54"; Внатрешна Должина : 23mm/0.91"; Дебелина : 0.8 mm/0.03"; U Ширина : 8.2 mm/0.32".Стандардна Големина : M5; Одговара За Челичното Јаже Дијаметар : 5mm/0.2"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, значително зголемување на отпорност на корозија и издржливост.Со цел да се спречи дробење или над истакнувајќи челичното јаже на терминалот крајот, кој се користи за заштита на челичното јаже.Нерѓосувачки Челик изградба обезбедува одлична отпорност на корозија;им Овозможи на корисниците да се создаде многу уредни и тесни јамка во обложени или гола жица јажиња и кабел.Yinpecly Thimbles Местење Опис : 1. Изработени од нерѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост. 2. Со цел да се спречи дробење или над истакнувајќи челичното јаже на терминалот крајот, кој се користи за заштита на челичното јаже. 3. Идеален за индустриски местење и челичното јаже апликации,Укинување и поврзување, јажиња фитинзи или нешто друго што бараат силен кабел.Спецификација : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Површина Третман : Полирање Боја : Сребро Тон Стандардна Големина : M5 Должина : 32-милиметри/1.26" Внатрешна Ширина : 13.7 mm/0.54" Внатрешна Должина : 23mm/0.91" Дебелина : 0.8 mm/0.03" У Ширина : 8.2 mm/0.32" Фит За Челичното Јаже Дијаметар : 5mm/0.2" Пакет Содржина : 10pcs x Thimbles Местење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 239.76

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д