• Новак
WZMBH 8GB MP3 Плеер со Bluetooth 4.0, Поддржува до 128GB 2.4 Закривен Екран Музички Плеер со HiFi Звучник Lossless Звук со FM Радио, Гласовниот Снимач

WZMBH 8GB MP3 Плеер со Bluetooth 4.0, Поддржува до 128GB 2.4 Закривен Екран Музички Плеер со HiFi Звучник Lossless

DEN 1961.52
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ❣ Компактен и пренослив : пренослив плеер за музика мерки 6.9 * 5.1 * 0.9 см и тежи 30 грама.Совршена мала големина дизајн, многу погодни да се носат, само да ја стави во џебот на облека. ❣ Повеќе функции : МП3 плеер за да пуштате музика, игра видео записи, снимање на аудио, пребарување слики, е-книги, и да слушате радио функции да ги задоволи вашите потреби. ❣ Променлива брзина на репродукција : MP3 плеер има променлива брзина на репродукција функција, брзо 8 нивоа, бавно 8 нивоа може да се прилагоди, иста музика може да се слушнат различни чувство. ❣ Радио функција : MP3 плеер не само што им дава high-definition FM радио, но, исто така, ја зачувува радио станицата да се сними онлајн музика, информативни вести, така што вие не пропуштајте било прекрасно радио. ❣ Еколошки гумени површина : Спортски MP3 плеери користете безбедна и еколошки гумени површината, која е удобно да се справи и тешко да се носат.Опис на производот : Име на Производ : MP3 Player Product Боја : Black Product големина на : 6.9 * 5.1 * 0.9 cm Product материјал : ABS material Screen големина : 2.2 inch Bluetooth верзија : 5.0 Bluetooth Applicable луѓе : 6 години old Display Различна Резолуција Овозможува Мало Боја Разлика.Квалитет на Услугата : ДОКОЛКУ имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори на вашата порака 24 Часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката