• Новак
Xasvi Водоотпорен Бања Складирање Полица Тоалет и Мијалник Козметика Рек Вшмукување Ѕид Тоалет Миење Соба Ѕид Закачалки Дупка PunchedHome Декорација за Складирање Стерео

Xasvi Водоотпорен Бања Складирање Полица Тоалет и Мијалник Козметика Рек Вшмукување Ѕид Тоалет Миење Соба Ѕид Закачалки

DEN 798.72
Производот е достапен

Достапност

Овој производ може да се мијат со вода,тоа се еколошки и без мирис,не содржат формалдехид.и не ја загадуваат затворен воздух.Бремените жени исто така може да го користите овој складирање кутија.Таа донесува древните Кинески tenon-и-mortise структура спојување и е утврден од страна навртки.кој е многу цврста, издржливи и убави.Материјал : ПВЦ проширување sheet How да го Поправам на ѕидот?Ние се стави инструкции за инсталација во package Step 1 : отворете ја инструкции за инсталација и да организираме собир во редот на инсталација.Чекор 2 : инсталирајте го одбор, еден по еден, според instructions Step 3 : Чистење на керамичка плочка со Тоалетна хартија, а потоа Исушете ѕидот со топол воздух од фен за коса, стави налепница на ѕидот, ја обеси на Куки.И сега finnal Чекор, се стави на вашата она што го сакате за тоа, фотографирање за да ја споделите вашата работи со други купувачи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката