• Новак
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty Црна Ops Студената Војна Primary Key Уметност Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Samsung Galaxy F22 (2021

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty Црна Ops Студената Војна Primary Key Уметност

DEN 502.80
Производот е достапен

Достапност

Мулти-view застане.Форма ги исполнува функцијата.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty : Black Ops Студената Војна мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Магнетни затворање систем.Дизајниран за модерниот начин на живот.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Тоа е хаотичен нов свет!Години на крв има осветлена осигурач од тајна војна.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Activision Call of Duty : Black Ops Студената Војна product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката