• Новак
3 Пакет Бендови за Amazfit GTS/GTS2/GTS 2e GTS 2 Мини, 20mm Брзо Прилагодливи Силикони Спорт Замена Види Рака за Amazfit Bip U Pro/Bip/Bip Лајт/Bip S/Bip S лајт/Bip U (Црна+Бела+ShineRosegold)

3 Пакет Бендови за Amazfit GTS/GTS2/GTS 2e GTS 2 Мини, 20mm Брзо Прилагодливи Силикони Спорт Замена Види Рака за

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

1" (130mm-205mm) зглоб.1" (130mm-205mm) одговара за повеќето мажи и жени е врвка за околу големина.Големина : 5. ★Една Големина за 5.Wanme Спорт Бендови Компатибилен со Amazfit GTS / GTS2 / GTS 2e / GTS 2 мини, 20mm Брзо Ослободување Меки Силиконски Замена Види Бенд Ремени за Amazfit Bip U Pro / Bip / Bip Лајт / Bip S / Bip S лајт / Bip U за Жени Мажи Компатибилност : Amazfit GTS/GTS2/GTS 2e/GTS 2 мини Amazfit Bip U Pro/Bip/Bip Лајт/Bip S/Bip S лајт/Bip У Samsung Галакси Види Активен / Активна 2 Samsung Галакси Watch 4 40mm / 44mm Samsung Галакси Watch 4 Класичен 42mm / 46mm Samsung Галакси Watch 3 41mm Samsung Галакси Види 42mm -Одговара било да се види со 20mm гкл (вклучувајќи : компатибилен со Huawei Види 2/2 Pro/Huawei Види 2 Sport/Garmin Vivoactive 3/Vivomove човечки ресурси итн. 【Лесна Инсталација】брзо ослободување пролет барови на двата краја на хривнија се направени со лесна конекција технологија, излизгајте го вашиот pin во рецка на watch и се чува двете страни на конекторот заклучен да го види, да им помогнам на pin навнатре, излизгајте го другиот крај внатрешната. 【Удобно Материјал】Овие Amazfit Bip U Pro види бендови се направени од премија на силиконски издржлив материјал, обезбедување максимална удобност и breathability, го прави совршена декорација за вашиот Amazfit Bip U Pro бендови од спортски да работат. ★И мулти бои за избори.И Не Smart Watch Вклучени).【Компатибилни Модели】Wanme 20mm Брзо Ослободување замена Бендови Компатибилен со Amazfit GTS/GTS 2/GTS 2e/GTS мини,Amazfit Поп,Amazfit GTR 42mm, Amazfit Bip/Bip Лајт smartwatch. -Подарок Избор : Совршен за голем дар избор за Свадба, Роденден, Валентин' ден, Мајчината ден, Божиќ, Денот на Благодарноста итн.Пакување : 3x Силикони Види Бенд Карактеристики : *Повеќе уникатен и светли бои за да изберете од,тоа може да одговара на вашиот стил и да го истакнете вашата личност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката