• Новак
Пакет - 5 Предмети: Џенифер Ексклузивни Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Хидра Шампон & клима уред Широк Заб Чешел - Боја: 22F16S8

Пакет - 5 Предмети: Џенифер Ексклузивни Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка,

DEN 1840.80
Производот е достапен

Достапност

ЗАБЕЛЕШКА : Боја може да биде различен од очекува на основа исклучување на бојата на косата против вашите лични тонот на кожата, бојата на вашата кошула & осветлување сте во (внатрешна/надворешна, флуоресцентни/бела светла и сл.Пакет - 5 Предмети : Џенифер Ексклузивни Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Хидра Шампон & клима уред Широк Заб Чешел.За помош на стил, ве молиме контактирајте не директно.ОВА НЕ Е ДЕФЕКТ, бидејќи секој човек е едноставно различни.Smart Lace Пред се Речиси невидливи чиста чипка пред тоа ви дава неверојатно off-the-лице стил флексибилност.СТИЛ : Човечка коса не е подготвен да се носат надвор од кутијата, се препорачува миење и стил на вашиот систем пред носење.Секоја перика се протега на половина инч поголеми или помали користење на прилагодливи ремени.75" Страни 11" Тилот 10.Answer : ___________________________ NOTE : Стил може да изгледа малку поинаков од вас отколку модел базиран исклучување на лицето форма/големина, врат должина & челото големина.Не се претпостави што се добива бојата на моделот.ОПИС : Џенифер Ексклузивни Бои од страна на Џон Renau користи ексклузивни Renau Природни боење техника, со кој се постигнува славно природни нијанси, без бои ви дава неограничен опции за боење или истакнување на вашиот перика.Тип на производ : Перика Производ Тежина : 4.ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Remy Човечка Коса - Резултати во посилно, поздраво повеќе еластични влакна може да го украсите исто како што би направиле свој коса.Пакет - 5 Предмети : Џенифер Ексклузивни Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Хидра Шампон & клима уред Широк Заб Чешел.Answer : ___________________________ NOTE : Ова перика има капа големина на просекот, тоа значи на обемот е appox.Најдобра репрезентација на боја е во природно осветлување.ЗАБЕЛЕШКА : Боја не е само субјективен на секоја личност, но, исто така, може да изгледаат различно на различни компјутерски монитори.Monofilament Топ - Создава илузии на природниот раст на косата и овозможува да се дел на косата во која било насока.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката