• Новак
OhhGo Дигитална Камера 3. 5Inch 1080P Двојна Леќа Деца Дигитална Камера за Девојки и Момчиња Години Подарок

OhhGo Дигитална Камера 3. 5Inch 1080P Двојна Леќа Деца Дигитална Камера за Девојки и Момчиња Години Подарок

DEN 1096.56
Производот е достапен

Достапност

Спецификација : Предмет Тип : Екран На Камерата Големина : 3.Со 1080 P видео резолуција во снимањето, во голема мера се подобрија дефиниција на фотографии. [DUAL ЛЕЌИ на КАМЕРАТА СО МУЛТИ - ФУНКЦИЈА]- преносни камерата поддржува и фото снимање и видео снимање.Децата може да се земе на различни интересни слики со вашите пријатели и семејството.може да снима песната на своето детство и да се евидентираат сите незаборавни моменти во секојдневниот живот.Со 1080 P видео резолуција во снимањето, во голема мера се подобрија дефиниција на фотографии.Децата може да се земе на различни интересни слики со вашите пријатели и семејството. 5 ИНЧЕН 1080 P HD IPS ЕКРАН]- Dual на леќите на камерата е опремена со 20 MP и 1080 P HD IPS Екран.Smart фокус и авто затемнување нека вашиот лесно да јасни фотографии и видеа, ги направи малку професионални фотографи! [ВГРАДЕН - НА ПОЛНЕЊЕ на БАТЕРИЈАТА]- Со вграден - во 400m Ah батерија, оваа двојна на леќите на камерата е USB полнење, може да се работи за 3 - 6 часа по 2 - 3 часа на полнење.Дизајниран со слот за мемориска картичка за проширување на меморијата(memory card НЕ се вклучени). 5" HD IPS Екран Пиксели : 20 MP Резолуција на Слика : 3264* 2448 Видео Резолуција : 1920* 1080 Капацитетот на Батеријата : 400m Ah Полнење Текст : 5 V 1А Време на Полнење : За 2h Систем за Поддршка : Победи за МЕНЕ/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ Win7, Mac OS, Linux Материјал : ПВЦ Производ Големина : 7.Покрај, тоа, исто така, има флеш, времето на снимање, забрзано снимање, креативни филтри, фото рамки и на репродукцијата на функцијата. 5 ИНЧЕН 1080 P HD IPS ЕКРАН]- Dual на леќите на камерата е опремена со 20 MP и 1080 P HD IPS Екран. [ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ ПРЕНОСНИ] Изработени од квалитетни пластични материјали, цврсти и издржливи во употреба; Лесни камера доаѓа со преносни lanyard, може да се обеси околу врат за да направите во секое време секаде.Дизајниран со слот за мемориска картичка за проширување на меморијата ( memory card НЕ се вклучени ).Покрај, тоа, исто така, има флеш, времето на снимање, забрзано снимање, креативни филтри, фото рамки и на репродукцијата на функцијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 239.76

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д