• Новак
Мебел Нозе 50Pcs Антички Бронзен Коњ Главата Накит Дрво Случај Украсете Нозе Нога Агол Заштитник оков за Мебел 3924mm Мебел Нозе

Мебел Нозе 50Pcs Антички Бронзен Коњ Главата Накит Дрво Случај Украсете Нозе Нога Агол Заштитник оков за Мебел

DEN 2538.48
Производот е достапен

Достапност

Ве молиме да се разбере, ви благодариме!ние се случува да се обезбеди добри производи и прво ниво на услуги на клиентите со купувачите.Нашата услуга тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Ние има повеќе од 20 години професионална оков за мебел искуство.Чувајте ги вашите подот и мебел безбедно и звук со овие разноврсна и лесен за употреба мебел нозе.Ние ја отелотворуваат оваа мисија во нашата работа, во нашата екипа пристап за постигнување на целите, и во секој производи и услуги кои ги нудиме на нашите клиенти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката