• Новак
Herbsmith Млади Куче Вискозитет – 4-во-1 Природен Заедничка Поддршка за Кучиња – Куче Заедничка Грижа Chews со Глукозамин, Хијалуронска Киселина, Хондроитин, & МСМ - Куче Ви

Herbsmith Млади Куче Вискозитет – 4-во-1 Природен Заедничка Поддршка за Кучиња – Куче Заедничка Грижа Chews со

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Таа доби многу на игра закажани датуми и тоа е каде екстра заедничка поддршка може да ви помогне!Глукозамин, хондроитин и хијалуронска киселина се градбени блокови за синовијалната течност, ' рскавицата и сврзното ткиво на заеднички.Тоа е квалитетот можете да им верувате од ветеринар со над 30 години работно искуство.ОДЛИЧНО ЗА КУЧИЊА ОД СИТЕ ГОЛЕМИНИ - Заедничка грижа треба да биде приоритет за кучиња големи или мали, кратки и високи.Таа е одличен. (Знаеш таа е на чекање за вас, малку трпеливо.Состојките во Младите Куче Вискозитет се зајакнат сите аспекти на заеднички, обезбедување на долго-траен, континуирана поддршка за puppies и млади кучиња кои само одат и да си одат!.Тие одат и да одат, и единственото нешто што го забавува ги надолу е колку брзо ќе може да се фрли топката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката