• Новак
MKKEL Кабинет Метални Нозе - Замена на Нозе, Светлина Луксузни Метал Троседот Нозе, Три-фронт Нозе, Кафе на Маса Нозе, оков за Мебел Нозе, Тв Кабинет Поддршка Нозе, 10 см, 1

MKKEL Кабинет Метални Нозе - Замена на Нозе, Светлина Луксузни Метал Троседот Нозе, Три-фронт Нозе, Кафе на Маса

DEN 912.00
Производот е достапен

Достапност

[Железо мебел нозе] : Мебел нозе направен од високо-квалитет на железо, со добра товарот капацитет, четири мебел нозете може да ги поддржи 800 кг. [Површински третман] : површината на мебел нозе е electroplated, кој е водоотпорен и rustproof, не е лесно да ги кородираат, и има подолг живот. [Анти-лизга мат] : На заземјување површината на мебел нозе има гумени нозе кои ги спречуваат лизгање, која може да се заштити подот добро и имаат нечујно ефект. [Поле на примена] : Погоден за софи, кафе маси, кабинети, бања кабинети, како и DIY мебел производство и трговски центар контејнери. [Високата цена перформанси] : во Споредба со висока цена за замена на нов мебел, овој мебел нога ви овозможува да поминат најмалку пари за да се добие сосема нов мебел.Производ Details Name : Железо мебел feet Color : црна, златна, silver Size : 10 cm, 13 см, 15 см, 17 cm Package Содржина : 4pcs x мебел legs16pcs x монтажа screwsfeature : Мебел нозе се најдобриот избор за DIY мебел, кабинети, кујни, мебел, канцеларии, полици итн.Тоа може да донесе олеснување во вашиот живот, а исто така може да се заштити и да декорирате вашиот мебел.Издржлив, лесен за инсталација и убава.Издржливи материјали може да се користи за долго време.Вклучувајќи и поврзување на завртки.белешки : 1) боја на различни монитори можат да бидат различни, ве молиме да се разбере.2) Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2mm, ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.3) Ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката