• Новак
D7200 33MP Дигитална Камера Пакет dslr фото 0.5 X Широк Агол Леќа + 1080P HD Видео + 24X Telephoto Леќа + LED Светло на Вниманието

D7200 33MP Дигитална Камера Пакет dslr фото 0.5 X Широк Агол Леќа + 1080P HD Видео + 24X Telephoto Леќа + LED Светло

DEN 1533.60
Производот е достапен

Достапност

【ЛЕСНИ 】FHD Дигитална Камера е компактен, лесен дизајн го прават тоа лесно да ја искористам оваа дигитална камера околу насекаде.Режим На Фокус : Автоматски Фокус.【FULL HD ДИГИТАЛЕН фото апарат】Нашите дигитални камерата има автоматски фокус БОЛЕСТ функција и 3 леќа : стандард + 0.79 mm Авто Фокусот на Леќата.Леќи На Камерата : F2.Extenal Меморија : Поддршка на Микро Мемориска Картичка,До 64 GB.Full HD дигитален фото апарат Поддршка континуирано снимање, selfie, дополнително осветлување, итн.Изложеност : (-2 E- +2 EV);Auto.Со 128 MB вградена меморија, поддршка до 128 GB мемориската картичка.AVI Интерфејс Репродукција Излезна Функција : AV Репродукција, NTSC/PAL за опција. 【Во можност да се пука во темно состојба】Опремен со вграден блиц и отстранлив фаза пополнете светлината помогне да пука во темни услови.Пакет Големина : 28.Производ Големина : 12. (Не Се Вклучени).Net Тежина : 514g/18.Таа поддржува максимална 33 MP(interpolation) фотографија и 1080 P 30fps FHD видео снимање, со 8 X дигитален зум за да направите прекрасни моменти јасно и сликовито.0" TFT LCD дисплеј поддршка јасно гледање и инстант репродукција.Зум : 8 X Дигитален Зум, 24 X Оптички Зум.Баланс На Белата Боја : Автоматски,Сончево,Облачно,Волфрам,Fluorescent.Вграден-во Светлото : Yes (Ефективен опсег на блицот е форма 1m до 2,5 m).ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ】Поддршка континуирано снимање, selfie, дополнително осветлување, итн.5 X широк агол + 16~24 X зум telephoto леќа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 239.76

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д