• Новак
JFSDBH Накит Клешти Алатка за & Опрема Црвено Рачка за Изработка Алатка за Правење Beadwork Поправка Beading Одлуки Везана DIY (Боја : Вертикален Сечење)

JFSDBH Накит Клешти Алатка за & Опрема Црвено Рачка за Изработка Алатка за Правење Beadwork Поправка Beading Одлуки

DEN 636.48
Производот е достапен

Достапност

Накитот е клешти поставени се изработени од тврд челик материјали кои може да се користат ефикасно за долго време.Против пролизгување Рачки е одличен за удобност и лесно контрола, тоа е можно да се користи, и со тоа помалку врвката за околу рака и замор.Добар избор како алатки кога DIY свој накит занает, или не електрични работи и други разно проекти.Сите овие се одлични за голем опсег на работни места, како накит и DIY занает одлуки, нема потреба да се грижите за наоѓање на специјалист tools.Испрати до другите : Нашиот накит одлуки клешти се погодни за почетници, DIY љубовници, квалификувани луѓе и други, можете да ги испратите на вашите пријатели, семејство, роднини, колеги, љубовник, блиски соседи како практични подароци.Карактеристики : Материјал : steel Color : како на сликата shows Size : како слика shows Warm забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големина и боја може да постои мала разлика поради различни прикази.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката