• Новак
Мрзливи Кармин Заврши Шминка Брзо Кармин, Водоотпорен, Ротирачка Капа Дизајн, Навлажнувачки, Долго-Траен, Мода Усна Течни Мат Кармин Усна Сјај Шминка (А)

Мрзливи Кармин Заврши Шминка Брзо Кармин, Водоотпорен, Ротирачка Капа Дизајн, Навлажнувачки, Долго-Траен, Мода

DEN 107.76
Производот е достапен

Достапност

На мат кармин содржи висока јачина на пигменти да се создаде храбар мат усните.Најдобра алатка за нежна светлина шминка или тешки шминка.Оваа екстра-долго усна лагер има крем текстура која глајд модели меѓу усните и е многу лесен и удобен за употреба.На долготраен кармин содржи навлажнувачки состојки, кои ги носи удобно, навлажнувачки и свиленкаста се чувствуваат без сушење на вашите усни.Не-стап првенство трае долго време без исчезнува.Не-стап првенство трае долго време без fading Shelf живот : 36 months The мат кармин содржи висока јачина на пигменти да се создаде храбар мат усните.неспокојот и lighter Ingredients : minerals Product продажба point This екстра-долго усна лагер има крем текстура која глајд модели меѓу усните и е многу лесен и удобен за употреба.1x Мрзливи Усни Lipstick The најдобра алатка за нежна светлина шминка или тешки makeup Makeup ефект : го измените тонот на кожата, лесно да се color Long трајни и водоотпорен.Тешко да се fade The долготраен кармин содржи навлажнувачки состојки, кои ги носи удобно, навлажнувачки и свиленкаста се чувствуваат без сушење на вашите усни.Сомот мат, да се ослободи од тешки усна gloss Product Име : Мрзливи Усни Lipstick Product contains Special цел козметика : Нема.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката