• Новак
Гума Мозоци-Цевки за Поправка на Лента, 1.2 mm Вода Доказ Лента Еко-Пријателски и Трајни производи за Покривање/Подрумот/Тоалет Ленти Работи(1.2 mm Дебелина 5m5cm)

Гума Мозоци-Цевки за Поправка на Лента, 1.2 mm Вода Доказ Лента Еко-Пријателски и Трајни производи за Покривање/Подрумот/Тоалет

DEN 1168.80
Производот е достапен

Достапност

Тоа е погоден за попуштат поправка, брод hatchs запечатување, амбарот запечатување, градење на проширување зглобовите; совршен за покривање/подрумот/тоалет ленти работи, и може да се применува на pasting на ѕидот и цевководи (освен топла цевки), мостови и други надополнува.Силна животната средина адаптибилност, може да се користи во малтретира состојба.Едноставна операција, без оган печење, без боја.Уживање во добра флексибилност, вода бесплатен и силна stickiness.Направени од премиум материјалот, еко-пријателски и издржливи.Направени од премиум материјалот, еко-пријателски и издржливи.Уживање во добра флексибилност, вода бесплатен и силна stickiness.Едноставна операција, без оган печење, без боја.Силна животната средина адаптибилност, може да се користи во малтретира состојба.Тоа е погоден за попуштат поправка, брод hatchs запечатување, амбарот запечатување, градење на проширување зглобовите; совршен за покривање/подрумот/тоалет ленти работи, и може да се применува на pasting на ѕидот и цевководи (освен топла цевки), мостови и други сложени средини.

Декларирани спецификации

  :
Condition:
100% Brand New
Material:
Rubber
Item Type:
Waterproof Tape 
Color:
As Pictures Show
Thickness:
Approx. 1.2mm / 0.04 inch
Optional product size:
#1:
Approx.5m*5cm /16.40ft*1.97in
#2:
Approx.5m*10cm / 16.40ft*3.94in
Package List:
 
1 * Waterproof Tape :

Комплементите на стоката