• Новак
Григориј Планински Производи Маја 30 Пешачење Ранец

Григориј Планински Производи Маја 30 Пешачење Ранец

DEN 1024.80
Производот е достапен

Достапност

Очила за сонце Quickstow Систем - Quickstow систем на рамо се подигнат за безбедна, нула-бесплатен начин да ги зачувате вашите очила за сонце.Мека на допир додаток џеб - Мека на Допир Додаток џеб за нула бесплатно чување на вредности.Брзина Клип хидратација закачалка - Брзо закачите на хидратација закачалка систем е компатибилен со Григориј е 3 D Хидро reservior.Направени Од Високо Квалитетни Материјали.Се справи со сонце-до сонцето-надолу дена со Маја 30 знаејќи што се планира да се покријат некои сериозни милји.На Bio Sync флексибилни и прилагодливи се подигнат и hipbelt значи дека можете да се стегне надолу на оптоварување и се уште ги одржуваат динамичен опсег на движење ќе треба да се фокусираат на добивање на следната ridgeline.Овој сестран пакет има прилагодлива суспензија, заедно со елегантни, wraparound тело дизајн и ажурирани функции и материјали.Секогаш агилни и подготвен за ништо.На Маја ви дава дури и подобро се вклопуваат и рамнотежа во слабо терен, плус подобрената издржливост и комунални за секојдневните авантури.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката