• Новак
Високо Ниво На Безбедност Од Челик Заклучување Ѕид Монтирани Поштенско Сандаче-Канцеларија Коментар Писмо Депозит, Црна Капка Кутија

Високо Ниво На Безбедност Од Челик Заклучување Ѕид Монтирани Поштенско Сандаче-Канцеларија Коментар Писмо Депозит,

DEN 2260.80
Производот е достапен

Достапност

Безбедност ѕид монтирани поштенско сандаче за лесен пад кутија апликации вклучувајќи ноќта паѓа, копче капки, плаќање капки, interoffice mail и повеќе.Патентирана анти-pry latch заклучување механизам кој на хром-легура калено челик кука cam, комерцијални одделение 12-диск обланда заклучување и (3) ласерски сече на копчиња.Карактеристики тешки 16-мерач поцинкуван челик изградба со прав-обложени заврши и иновативен бин вратата дизајн за да се спречи риболов.Нерѓосувачки челик шарки за трајност и леснотијата на користење.Заклучување капка кутија е ѕид монтирани поштенско сандаче кој е направен од тешки мерач 16-мерач прав-обложени челик и карактеристики патентирана анти-pry latch механизам за заклучување се користи за да се спречи кражба.Оваа безбедна капка кутија карактеристики на анти-риболов Бин вратата дека го прифаќа писма, прегледи, мали и снопови.На заклучување на влезната врата карактеристики комерцијални одделение 12-диск Обланда се заклучува и се состои од три (3) ласерски сече на копчиња.Оваа безбедност капка кутија е идеален за употреба во канцеларии, воени бази, училишта, фабрики за производство, изнајмување објекти, авто дилери, приватни даватели на поштенски центри, училишта, и повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката